Likwidacje

Likwidujesz mieszkanie, dom lub firmę? Nie wiesz, co zrobić z gratami? Zgłoś się do Trans-Speed!

Zakres usług likwidacyjnych
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie likwidacji i opróżniania lokali prywatnych i firmowych:
– likwidacje mieszkań i domów,
– likwidacje lokali przed ich sprzedażą,
– likwidacje firm: biur, magazynów itp.,
– wywóz „gratów” z pomieszczeń gospodarczych (piwnice, garaże, strychy itp.),
– wywóz odpadów do utylizacji.

Kiedy warto zdecydować się na profesjonalną usługę likwidacji?
Przyczyn może być wiele. Najważniejszy jest fakt, że współpracując z nami oszczędzają Państwo swój czas, a często też i przysłowiowe nerwy. Nasi Klienci, osoby prywatne, firmy i instytucje państwowe, decydują się skorzystać z usługi likwidacji w sytuacji:
– przeprowadzki,
– zakupu nowych mebli lub sprzętów i potrzeby pozbycia się starych w zgodzie z poszanowaniem środowiska i Ustawą o odpadach,
– chęci zaprowadzenia ładu w pomieszczeniach gospodarczych np. piwnicy, garażu lub strychu,
– likwidacji lokalu z uwagi na śmierć krewnego,
– w każdym innym przypadku, gdy istnieje potrzeba zdania nieużywanych i niepotrzebnych przedmiotów na wysypisko śmieci.

Jak i gdzie działamy?
Prawidłowo posegregowane, zdemontowane i spakowane mienie wywozimy na wysypisko śmieci w Katowicach, które opłacamy, uzyskując kartę przekazania odpadu. Jest to dla Państwa gwarancja, że wyrzucane przedmioty nie wylądują na dzikim wysypisku śmieci, lecz zostaną złożone w przeznaczonym do tego miejscu i poddane utylizacji.

Likwidacje lokali prowadzimy na Śląsku w następujących miastach: Katowice, Mikołów, Będzin, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Bytom Chorzów, Imielin, Jaworzno, Lędziny, Łaziska Górne, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Bieruń, Czeladź i okolicach.

Kto segreguje i pakuje mienie?
Oferujemy Państwu różne warianty współpracy z naszą firmą. Możemy zająć się wyłącznie odebraniem już przygotowanego mienia i jego wywozem, jak również całościowym przeprowadzeniem likwidacji, co dla Państwa jest opcją zdecydowanie wygodniejszą.

Działając od 1996 roku doskonale poznaliśmy potrzeby naszych Klientów w zakresie przeprowadzek, transportu i likwidacji. Rozumiemy, jak trudnym doświadczeniem bywa likwidacja mieszkania i ile łez może wycisnąć przeglądanie pamiątek i rzeczy, których z różnych przyczyn trzeba się pozbyć.

Nasi pracownicy są osobami o wysokiej kulturze osobistej, potrafiącymi odnaleźć się w każdej sytuacji – szybko i sprawnie pomogą Państwu uporać się z segregacją wszystkich przedmiotów i odpowiednim ich przygotowaniem do przekazania na wysypisko.

Skutecznie likwidujemy niepotrzebne meble, sprzęty AGD i RTV, odzież, garnki, książki i makulaturę i inne.

Podstawa prawna
Likwidacje przeprowadzamy zgodnie z:
– Ustawą o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 r.,
– Decyzją nr 115/O/2010 dotyczącą transportu odpadów komunalnych, wydaną dla naszej firmy Trans-Speed przez Prezydent Miasta Katowice.

Trans-Speed – fachowo i kulturalnie rozprawimy się z niepotrzebnymi „gratami”.

Zgłoś się do nas już teraz!