O firmie

Trans-Speed jest jedną z wiodących firm branży transportowo-przeprowadzkowej na Śląsku. Na polskim rynku działamy już od 1996 roku.

10 STANDARDÓW OBSŁUGI I USŁUG TRANS-SPEED

Działamy w oparciu o najwyższe standardy świadczenia usług. Profesjonalizm i terminowość idą u nas w parze z bogatą ofertą i indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Elastyczna oferta i indywidualnie dopasowane rozwiązania – proponujemy szeroki zakres współpracy z naszą firmą. Realizujemy przeprowadzki domów i mieszkań oraz firm, instytucji państwowych i organizacji, a także likwidacje lokali oraz transport przedmiotów drobnicowych i gabarytowych i transport specjalistyczny przedmiotów nietypowych.

Profesjonalna i terminowa obsługa – zlecenie proste czy skomplikowane, każde realizujemy tak samo odpowiedzialnie, sprawnie i w ustalonym czasie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Doradztwo i pomoc w przygotowaniu mienia do transportu – doskonale rozumiejąc, jak wielkim wyzwaniem bywa przeprowadzka czy transport mienia, staramy się zaoferować naszym Klientom jak najszersze wsparcie. Udostępniamy kartony przeprowadzkowe oraz materiały zabezpieczające.

Bezpłatnie wypożyczamy plastikowe pojemniki transportowe! Z naszej strony możecie Państwo liczyć nie tylko na solidne usługi, ale też na wszelką pomoc i uśmiech, który potrafi rozładować napięcie związane z organizacją przeprowadzki.

Wysokiej klasy pojazdy i specjalistyczny sprzęt – nasza flota obejmuje samochody dostawcze o zabudowie blaszanej, kontenerowej i pod plandeką (1,5 t i 3,5 t). Samochody wyposażone są w windę załadowczą, a także nawigację GPS i CB radio, dzięki czemu załadunek i wyładunek oraz transport przebiegają sprawnie i bez jakiegokolwiek ryzyka. Ponadto dysponujemy narzędziami, które ułatwią demontaż i montaż dowolnych mebli i sprzętów.

Wsparcie w zakresie planowania przeprowadzki – sprawimy, że przeprowadzka domu czy firmy przestanie być trudnym wyzwaniem. Pomożemy rozplanować wszystkie zadania w czasie, podpowiemy co, jak, gdzie i kiedy. Zero stresu podczas przeprowadzki – to nasze motto.

Zespół kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników – zatrudniamy tylko najlepszych, dlatego możecie Państwo być pewni, że realizacja usług odbędzie się na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to osoby nie tylko silne fizycznie, ale też cechujące się wysoką kulturą osobistą.

Ubezpieczenie mienia – posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OCP.

Atrakcyjne ceny – najkorzystniejsze w województwie!

Firma godna zaufania – nasza firma została doceniona przez Klientów instytucjonalnych i biznesowych oraz indywidualnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z referencjami, wystawionymi przez niektórych naszych dotychczasowych Klientów. Wierzymy, że ich opinia wpłynie na Państwa decyzję o powierzeniu przeprowadzki właśnie naszej firmie – sprawdzonej przez tysiące zadowolonych osób.

100% zadowolenia – tylko z Trans-Speed.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.