Przeprowadzki Bieruń

Przeprowadzki Bieruń

   Firma Trans-Speed od 1996 roku buduje swoją pozycję lidera na rynku usług przeprowadzkowych i transportowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy, która cieszy się nie tylko długoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją rynkową, ale przede wszystkim solidną ofertą i wyjątkową atmosferą współpracy.
Nasza praca jest naszą pasją, a zadowolenie naszych Klientów – naszym priorytetem.

   Wdrożyliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań oraz standardów, które sprawiają, że usługi Trans-Speed Przeprowadzki Bieruń nie mają sobie równych. Wybierają nas zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy oraz instytucje. Działamy na terenie Śląska, ale jesteśmy do Państw dyspozycji również w zakresie przeprowadzek krajowych czy międzynarodowych na terenie UE.
Realizujemy przeprowadzki door-to-door domów i mieszkań oraz firm, instytucji państwowych i organizacji (biur, sklepów, magazynów, hal, bibliotek, archiwów i innych), a także transport przedmiotów drobnicowych i gabarytowych (mebli, sprzętów i urządzeń) i transport specjalistyczny (pianin, fortepianów itp., sejfów, kas i szaf pancernych, szaf serwerowych i innych). Ponadto przeprowadzamy likwidacje mieszkań, domów i innych lokali wraz z wywozem odpadów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.

Proponujemy szeroki zakres usług przeprowadzkowych:
– pakowanie mienia,
– demontaż oraz montaż wyposażenia,
– zniesienie mienia oraz wniesienie i rozlokowanie w nowym lokalu,
– załadunek i wyładunek samochodów,
– zabezpieczenie mienia na czas transportu,
– transport,
– prace porządkowe,
– wywóz odpadów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy kompleksowe usługi oraz wsparcie w organizacji przeprowadzki i transportu. Udostępniamy kartony przeprowadzkowe oraz materiały zabezpieczające (folia stretch, folia bąbelkowa, koce filcowe, tektura falista, taśma pakowa samoprzylepna, pasy transportowe z atestem). Plastikowe pojemniki transportowe niezbędne do spakowania drobiazgów czy książek – wypożyczamy bezpłatnie!

Dlaczego warto wybrać Trans-Speed?
Dysponujemy wysokiej klasy pojazdami – nasza flota obejmuje samochody dostawcze o zabudowie blaszanej, kontenerowej i pod plandeką (1,5 t i 3,5 t). Samochody wyposażone są w windę załadowczą, a także nawigację GPS i CB radio, dzięki czemu załadunek i wyładunek oraz transport przebiegają sprawnie i bez jakiegokolwiek ryzyka.
Jesteśmy zawsze w pełni przygotowani na różne ewentualności, nasi pracownicy posiadają specjalistyczny sprzęt oraz zestawy narzędzi do demontażu i montażu mebli i urządzeń.
Pracownicy Trans-Speed to najlepsi specjaliści w branży – ludzie posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie praktyczne, silni fizycznie oraz pełni wysokiej kultury osobistej.
Zapewniamy profesjonalną i terminową obsługę, ubezpieczenie mienia – posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OCP oraz atrakcyjne ceny.
Gwarantujemy najlepszą atmosferę współpracy – nie jesteśmy tylko firmą. Jesteśmy ludźmi, którzy w chwilach tak stresujących jak przeprowadzka, oferują pomocną dłoń, uśmiech i pełne wsparcie.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!