Przeprowadzki Bytom

Przeprowadzki Bytom

Poszukujesz firmy, której możesz zaufać?

Postaw na Trans-Speed Przeprowadzki Bytom i przewóz mebli Bytom.
Specjalizujemy się w usługach kompleksowej organizacji przeprowadzek oraz przewóz mebli Bytom. Oferujemy transport oraz przewóz mebli lokalne (Śląsk), krajowe na terenie całej Polski oraz międzynarodowe (wszystkie kraje UE). Nasze usługi kierujemy do Klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji.
Realizujemy przeprowadzki domów i mieszkań oraz przeprowadzki biur Bytom, firm, instytucji państwowych i organizacji (przeprowadzki biur, sklepów, magazynów, hal, bibliotek, archiwów i innych), a także transport przedmiotów drobnicowych i gabarytowych (przewóz mebli Bytom, sprzętów i urządzeń) i transport specjalistyczny (pianin, fortepianów itp., sejfów, kas i szaf pancernych, szaf serwerowych i innych). Ponadto przeprowadzamy likwidacje mieszkań, przewóz mebli, domów i innych lokali wraz z wywozem odpadów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.

Warto wybrać Przeprowadzki biur Bytom?

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy kompleksowe usługi oraz wsparcie w organizacji przeprowadzki biur i transportu mebli. Udostępniamy kartony przeprowadzkowe oraz materiały zabezpieczające (folia stretch, folia bąbelkowa, koce filcowe, tektura falista, taśma pakowa samoprzylepna, pasy transportowe z atestem). Plastikowe pojemniki transportowe niezbędne do spakowania drobiazgów czy książek – wypożyczamy bezpłatnie!

Naszymi najważniejszymi atutami są:

– wieloletnie doświadczenie – działamy na rynku od 1996 roku,
– wysokiej klasy pojazdy i specjalistyczny sprzęt – dysponujemy samochodami dostawczymi o zabudowie blaszanej, kontenerowej i pod plandeką (1,5 t i 3,5 t). Samochody wyposażone są w windę załadowczą, a także
– nawigację GPS i CB radio,
– zespół kompetentnych i doświadczonych pracowników,
– profesjonalna, sprawna i sympatyczna obsługa,
– obowiązkowe ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika (OCP),
– atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy.