Przeprowadzki Czeladź

Przeprowadzki Czeladź

Firma Trans-Speed działa na śląskim rynku od 1996 roku. Działamy na terenie Śląska, całej Polski, jak i Unii Europejskiej.
Spełniamy najwyższe rynkowe standardy wśród firm oferujących przeprowadzki Czeladź i jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych firm z branży TSL na Śląsku.
Proponujemy szeroki zakres współpracy z naszą firmą.

Realizujemy przewóz mebli Czeladź:

– przeprowadzki biur Czeladź, przeprowadzki domów i mieszkań oraz firm, instytucji państwowych i organizacji (przeprowadzki biur Czeladź, sklepów, magazynów,
hal, bibliotek, archiwów i innych),
– transport przedmiotów drobnicowych i gabarytowych (przewóz mebli Czeladź, sprzętów i urządzeń) i transport specjalistyczny
przedmiotów nietypowych (pianin, fortepianów itp., sejfów, kas i szaf pancernych, szaf serwerowych i innych),
– likwidację lokali, przewóz mebli Czeladź, wraz z wywozem niepotrzebnych przedmiotów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.
Naszym Klientom bezpłatnie wypożyczamy plastikowe pojemniki transportowe, a także oferujemy kartony przeprowadzkowe oraz materiały zabezpieczające (folia stretch, folia bąbelkowa, koce filcowe, tektura falista, taśma pakowa samoprzylepna, pasy transportowe z atestem).

Warto współpracować z Trans-Speed Przeprowadzki Czeladź?

Wieloletnie doświadczenie, kompleksowa oferta, nowoczesne samochody, wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt, solidne usługi i zespół wykwalifikowanych pracowników, to główne atuty naszej firmy, które sprawiły, że zaufały nam tysiące Klientów indywidualnych i biznesowych. Nasza praca jest naszą pasją, a naszym celem jest Państwa zadowolenie z perfekcyjnej realizacji usług.

Przewóz mebli Czeladź, przeprowadzki biur

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich i odpowiada zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów. Trafimy w oczekiwania osób poszukujących nieskomplikowanych usług transportowych, jak i osób, które oczekują kompletnej obsługi, obejmującej m.in. pakowanie mienia, demontaż oraz montaż wyposażenia, zniesienie mienia oraz wniesienie i rozlokowanie w nowym lokalu, przeprowadzki Czeladź, załadunek i wyładunek samochodów, zabezpieczenie mienia na czas transportu, przeprowadzki biur Czeladź, prace porządkowe oraz wywóz odpadów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.

Atrakcyjne ceny oraz profesjonalna, terminowa i życzliwa obsługa to dla nas priorytety. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OCP.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.