Przeprowadzki Imielin

      Od 1996 roku Trans-Speed Przeprowadzki Imielin specjalizuje się w usługach kompleksowej organizacji przeprowadzek i transportu dla osób prywatnych, firm i instytucji. Nasze usługi świadczymy na terenie Śląska i całej Polski, a także Unii Europejskiej.

Oferta:
Główną zaletą naszej firmy jest elastyczna oferta i indywidualnie dopasowane rozwiązania. Realizujemy przeprowadzki door-to-door domów i mieszkań oraz firm, instytucji państwowych i organizacji (biur, sklepów, magazynów, hal, bibliotek, archiwów i innych), a także transport przedmiotów drobnicowych i gabarytowych (mebli, sprzętów i urządzeń) i transport specjalistyczny przedmiotów nietypowych (pianin, fortepianów itp., sejfów, kas i szaf pancernych, szaf serwerowych i innych). Przeprowadzamy także likwidacje mieszkań, domów i innych lokali wraz z wywozem odpadów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.
Proponujemy szeroki zakres usług: pakowanie mienia, demontaż oraz montaż wyposażenia, zniesienie mienia oraz wniesienie i rozlokowanie w nowym lokalu, załadunek i wyładunek samochodów, zabezpieczenie mienia na czas transportu, transport, prace porządkowe oraz wywóz odpadów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.

Kartony przeprowadzkowe i zabezpieczenia
Wszystkim naszym Klientom zapewniamy wsparcie w organizacji przeprowadzki i transportu. Udostępniamy kartony przeprowadzkowe oraz materiały zabezpieczające (folia stretch, folia bąbelkowa, koce filcowe, tektura falista, taśma pakowa samoprzylepna, pasy transportowe z atestem). Plastikowe pojemniki transportowe niezbędne do spakowania drobiazgów czy książek – wypożyczamy bezpłatnie!

Zaplecze flotowe i sprzętowe
Posiadamy wysokiej klasy samochody dostawcze o zabudowie blaszanej, kontenerowej i pod plandeką (1,5 t i 3,5 t). Samochody wyposażone są w windę załadowczą, a także nawigację GPS i CB radio, dzięki czemu załadunek i wyładunek oraz transport przebiegają sprawnie i bez jakiegokolwiek ryzyka. Nasi pracownicy dysponują profesjonalnym sprzętem transportowym oraz narzędziami, które ułatwią demontaż, montaż i transportowanie mienia.

Dlaczego warto wybrać Trans-Speed?
Nasza firma zdobyła zaufanie tysięcy Klientów indywidualnych i biznesowych. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Trans-Speed Przeprowadzki Imielin – firmy, która cieszy się nie tylko długoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją rynkową, ale przede wszystkim solidną ofertą i wyjątkową atmosferą współpracy.
Zatrudniamy wyłącznie najlepszych, sprawdzonych pracowników – ludzi o nienagannej kulturze osobistej, sile fizycznej oraz doświadczeniu i wiedzy.
Zapewniamy profesjonalną i terminową obsługę, ubezpieczenie mienia – posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OCP oraz atrakcyjne ceny.

Skontaktuj się z nami już dziś – wybierz najlepszą firmę!