Przeprowadzki Jaworzno

Firma Trans-Speed Przeprowadzki Jaworzno na rynku przeprowadzek i transportu działa od 1996 roku.

      W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości usługi transportowe realizowane zarówno na terenie Śląska, całej Polski, jak i Unii Europejskiej.
Zaufały nam już tysiące Klientów indywidualnych, firm i instytucji. Dla każdego mamy solidne usługi oraz życzliwość, uśmiech i pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych firm z branży na Śląsku, dlatego z przyjemnością oferujemy Państwu nasze usługi.
Posiadamy elastyczną ofertę i indywidualnie dopasowane rozwiązania.

Realizujemy:
– przeprowadzki domów i mieszkań oraz firm, instytucji państwowych i organizacji (biur, sklepów, magazynów, hal, bibliotek, archiwów i innych),
– transport przedmiotów drobnicowych i gabarytowych (mebli, sprzętów i urządzeń) i transport specjalistyczny (pianin, fortepianów itp., sejfów, kas i szaf pancernych, szaf serwerowych i innych).

     Oferujemy materiały do pakowania i transportu mienia – kartony przeprowadzkowe oraz materiały zabezpieczające (folia stretch, folia bąbelkowa, koce filcowe, tektura falista, taśma pakowa samoprzylepna, pasy transportowe z atestem). Plastikowe pojemniki transportowe niezbędne do spakowania drobiazgów czy książek – wypożyczamy bezpłatnie!
Proponujemy różne warianty współpracy z naszą firmą, które mogą obejmować takie usługi, jak: pakowanie mienia, demontaż oraz montaż wyposażenia, zniesienie mienia oraz wniesienie i rozlokowanie w nowym lokalu, załadunek i wyładunek samochodów, zabezpieczenie mienia na czas transportu, transport, prace porządkowe oraz wywóz odpadów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.

Dlaczego warto wybrać Trans-Speed Przeprowadzki Jaworzno?
Tylko profesjonaliści są w stanie w pełni sprostać oczekiwaniom Klientów. I tacy właśnie jesteśmy. O jakości świadczonych przez nas usług świadczą referencje wystawione przez naszych dotychczasowych Klientów. W Trans-Speed stawiamy na nowoczesne standardy pracy i obsługi Klienta.

Nasze atuty:
– wysokiej klasy pojazdy – nasza flota obejmuje samochody dostawcze o zabudowie blaszanej, kontenerowej i pod plandeką (1,5 t i 3,5 t). Samochody wyposażone są w windę załadowczą, a także nawigację GPS i CB radio;
– specjalistyczny sprzęt – dysponujemy narzędziami, które ułatwią demontaż i montaż dowolnych mebli i sprzętów;
– zespół kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników – zatrudniamy najlepszych specjalistów;
– profesjonalna i terminowa obsługa;
– ubezpieczenie mienia – posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OCP;
– atrakcyjne ceny.

Poszukujesz firmy, której możesz zaufać? Wybierz Trans-Speed Przeprowadzki Jaworzno.