Przeprowadzki Sosnowiec

Przeprowadzki Sosnowiec

     Od 1996 roku specjalizujemy się w usługach kompleksowej organizacji przeprowadzki Sosnowiec, przewóz mebli Sosnowiec, przeprowadzki biur Sosnowiec i transportu. Nasza firma może poszczycić się zaufaniem tysięcy Klientów indywidualnych i biznesowych. Nasze usługi świadczymy na terenie Sosnowca, Śląska i całej Polski. Zajmujemy się również transportem międzynarodowym (wszystkie kraje UE). Jesteśmy firmą działającą w oparciu o nowoczesne standardy pracy. Wyjątkowo dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie naszych Klientów.

Przeprowadzki Sosnowiec, przewóz mebli Sosnowiec to:

    Elastyczna oferta i indywidualnie dopasowane rozwiązania proponujemy szeroki zakres współpracy z naszą firmą. Realizujemy przeprowadzki biur Sosnowiec, przewóz mebli Sosnowiec, przeprowadzki Sosnowiec, przeprowadzki domów i mieszkań oraz firm, instytucji państwowych i organizacji (biur, sklepów, magazynów, hal, bibliotek, archiwów i innych), a także transport przedmiotów drobnicowych i gabarytowych (mebli, sprzętów i urządzeń) i transport specjalistyczny przedmiotów nietypowych (pianin, fortepianów itp., sejfów, kas i szaf pancernych, szaf serwerowych i innych).
Przeprowadzamy także likwidacje mieszkań, przewóz mebli, domów i innych lokali wraz z wywozem odpadów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji. Nasze usługi to idealny wybór zarówno w przypadku przeprowadzki Sosnowiec, jak i potrzeby przetransportowania różnych przedmiotów z miejsca na miejsce.
Profesjonalna i terminowa obsługa – naszą tajemnicą jest wieloletnie doświadczenie w branży oraz umiejętność skutecznego planowania – zlecenie proste czy skomplikowane, każde realizujemy tak samo odpowiedzialnie, sprawnie i w ustalonym czasie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

    Doradztwo i pomoc w przygotowaniu mienia do transportu – gwarantujemy kompleksowe usługi najwyższej jakości. Udostępniamy kartony przeprowadzkowe oraz materiały zabezpieczające (folia stretch, folia bąbelkowa, koce filcowe, tektura falista, taśma pakowa samoprzylepna, pasy transportowe z atestem). Bezpłatnie wypożyczamy plastikowe pojemniki transportowe!

    Wysokiej klasy pojazdy i specjalistyczny sprzęt – nasza flota obejmuje samochody dostawcze o zabudowie blaszanej, kontenerowej i pod plandeką (1,5 t i 3,5 t). Samochody wyposażone są w windę załadowczą, a także nawigację GPS i CB radio, dzięki czemu załadunek i wyładunek oraz transport przebiegają sprawnie i bez jakiegokolwiek ryzyka. Ponadto dysponujemy narzędziami, które ułatwią demontaż i montaż dowolnych mebli i sprzętów.

Wsparcie w zakresie planowania przeprowadzki Sosnowiec

– sprawimy, że przeprowadzka domu czy przeprowadzki biur Sosnowiec, firmy przestanie być trudnym wyzwaniem. Pomożemy rozplanować wszystkie zadania w czasie, podpowiemy co, jak, gdzie i kiedy. Zero stresu podczas przeprowadzki
– to nasze motto.
Zespół kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników
– zatrudniamy tylko najlepszych, dlatego możecie Państwo być pewni, że realizacja usług odbędzie się na najwyższym poziomie.
Nasi pracownicy to osoby nie tylko silne fizycznie, ale też o wysokiej kulturze osobistej.

Ubezpieczenie mienia
– posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OCP.

Atrakcyjne ceny
– najkorzystniejsze w województwie!

100% zadowolenia
– tylko z Trans-Speed Przeprowadzki Dąbrowa Górnicza.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.