Przeprowadzki Będzin

Profesjonalne i tanie przeprowadzki Będzin – to główny aspekt działalności naszej firmy.

    Firma Trans-Speed Przeprowadzki Będzin działa na rynku już od 1996 roku. Oferujemy wysokiej jakości usługi przeprowadzkowe i transportowe. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych – Klientów indywidualnych, firm i instytucji. Działamy na terenie Śląska, całej Polski, jak i Unii Europejskiej.
Elastyczna oferta i indywidualnie dopasowane rozwiązania
Realizujemy przeprowadzki domów i mieszkań oraz firm, instytucji państwowych i organizacji (biur, sklepów, magazynów, hal, bibliotek, archiwów i innych), a także transport przedmiotów drobnicowych i gabarytowych (mebli, sprzętów i urządzeń) i transport specjalistyczny przedmiotów nietypowych (pianin, fortepianów itp., sejfów, kas i szaf pancernych, szaf serwerowych i innych). Proponujemy szeroki wachlarz możliwości: pakowanie mienia, demontaż oraz montaż wyposażenia, zniesienie mienia oraz wniesienie i rozlokowanie w nowym lokalu, załadunek i wyładunek samochodów, zabezpieczenie mienia na czas transportu, transport, prace porządkowe oraz wywóz odpadów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.

Jakie są korzyści ze współpracy z Trans-Speed Przeprowadzki Będzin?

      Zapewniamy doradztwo w planowaniu przeprowadzki czy transportu i pomoc w przygotowaniu mienia do transportu. Oferujemy kartony przeprowadzkowe oraz materiały zabezpieczające (folia stretch, folia bąbelkowa, koce filcowe, tektura falista, taśma pakowa samoprzylepna, pasy transportowe z atestem). Plastikowe pojemniki transportowe niezbędne do spakowania drobiazgów czy książek – wypożyczamy bezpłatnie!
Dysponujemy wysokiej klasy pojazdami – nasza flota obejmuje samochody dostawcze o zabudowie blaszanej, kontenerowej i pod plandeką (1,5 t i 3,5 t). Samochody wyposażone są w windę załadowczą, a także nawigację GPS i CB radio, dzięki czemu załadunek i wyładunek oraz transport przebiegają sprawnie i bez jakiegokolwiek ryzyka.
Jesteśmy zawsze w pełni przygotowani na różne ewentualności, nasi pracownicy posiadają specjalistyczny sprzęt oraz zestawy narzędzi do demontażu i montażu mebli i urządzeń.
Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w branży – ludzie posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie praktyczne, silni i pełni wysokiej kultury osobistej.

        Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OCP. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Przeprowadzki na Śląsku to prawdziwe wyzwanie – organizacja całego zadania może być niezwykle stresująca, szczególnie gdy dochodzi do tego trudny topograficznie teren i mnóstwo dróg, w których łatwo się pogubić. Z nami kompleksowa przeprowadzka czy transport dowolnych przedmiotów na krótkie czy długie odległości to żaden problem. Jesteśmy fachowcami, którzy śląskie miasta znają jak własną kieszeń, dojedziemy zawsze i wszędzie na czas, a przede wszystkim naszym Klientom gwarantujemy pełną satysfakcję z podjętej współpracy.
Przeprowadzki Będzin to firma działająca w oparciu o innowacyjne rozwiązania i najwyższe standardy obsługi. Atrakcyjne ceny oraz profesjonalna, terminowa i życzliwa obsługa to dla nas priorytety.