Przeprowadzki Chorzów

Przeprowadzki Chorzów

     Od 1996 roku firma Trans-Speed Przeprowadzki Chorzów specjalizuje się w kompleksowej organizacji przeprowadzek, transportu oraz realizujemy przewóz mebli Chorzów. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, której zaufały już setki Klientów.

       Oferujemy przeprowadzki biur Chorzów, przeprowadzki domów i mieszkań oraz firm, instytucji państwowych i organizacji (przeprowadzki biur Chorzów, sklepów, magazynów, hal, bibliotek, archiwów i innych), a także transport przedmiotów drobnicowych i gabarytowych (przewóz mebli, sprzętów i urządzeń) i transport specjalistyczny (pianin, fortepianów itp., sejfów, kas i szaf pancernych, szaf serwerowych i innych).

Przeprowadzki biur Chorzów, przewóz mebli Chorzów

Z nami każda przeprowadzka jest dopięta na ostatni guzik, przeprowadzona sprawnie i szybko, a przede wszystkim bezstresowo. Nasi wykwalifikowani i kompetentni pracownicy oraz flota wysokiej klasy pojazdów (do 3,5 t) wyposażonych w podnośniki hydrauliczne, GPS i CB radio, są do Państwa pełnej dyspozycji.
Zapewniamy najwyższej jakości usługi i pełne wsparcie, oferujemy kartony przeprowadzkowe i materiały zabezpieczające (folia stretch, folia bąbelkowa, koce filcowe, tektura falista, taśma pakowa samoprzylepna, pasy transportowe z atestem), a plastikowe pojemniki transportowe wypożyczamy bezpłatnie! Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OCP.

Proponujemy różne warianty współpracy z naszą firmą, które mogą obejmować takie usługi, jak:
– pakowanie mienia,
– demontaż oraz montaż wyposażenia,
– zniesienie mienia oraz wniesienie i rozlokowanie w nowym lokalu,
– załadunek i wyładunek samochodów,
– zabezpieczenie mienia na czas transportu,
– transport,
– prace porządkowe,
– wywóz odpadów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.

       Działamy głównie na terenie Śląska, realizujemy przeprowadzki biur Chorzów, przeprowadzki Chorzów oraz przewóz mebli Chorzów oraz wielu innych miast Górnego Śląska, ale chętnie podejmujemy się też przeprowadzek krajowych na terenie całej Polski oraz międzynarodowych (wszystkie kraje UE).

Pracujemy tak, by byli Państwo w 100% zadowoleni z współpracy z Trans-Speed przeprowadzki Chorzów!