Przeprowadzki Siemianowice Śląskie

Przeprowadzki Siemianowice Śląskie

   Firma Trans-Speedto solidny i sprawdzony partner. Na rynku działamy już od 1996 roku. Specjalizujemy się w usługach kompleksowej organizacji przeprowadzki Siemianowice Śląskie, przewóz mebli Siemianowice Śląskie, przeprowadzki biur Siemianowice Śląskie oraz transportu. Podejmujemy się zarówno zleceń prostych, jak i tych niestandardowych.

Realizujemy Przeprowadzki Siemianowice Śląskie:

– przeprowadzki domów i mieszkań, przewóz mebli Siemianowice Śląskie,
– przeprowadzki biur Siemianowice Śląskie, firm, instytucji państwowych i organizacji (biur, sklepów, magazynów, hal, bibliotek, archiwów i
innych),
– transport przedmiotów drobnicowych i gabarytowych (mebli, sprzętów i urządzeń) i transport specjalistyczny(pianin, fortepianów itp., sejfów, kas i szaf pancernych, szaf serwerowych i innych).
Ponadto przeprowadzamy likwidacje mieszkań, domów i innych lokali wraz z wywozem odpadów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.

     Oferujemy transport, przeprowadzki biur Siemianowice Śląskie, przewóz mebli Siemianowice Śląskie oraz przeprowadzki Siemianowice Śląskie oraz lokalne (Śląsk), krajowe na terenie całej Polski oraz międzynarodowe (wszystkie kraje UE).

    Posiadamy wysokiej klasy flotę pojazdów oraz specjalistyczny sprzęt i obowiązkowe ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika (OCP). Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i kompetentnych pracowników. Gwarantujemy profesjonalizm, terminową, fachową i sympatyczną obsługę oraz atrakcyjne ceny. Niezmiennie od początku działalności stawiamy na nowoczesne standardy i najwyższą jakość usług.
Zaufały nam już tysiące Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dołącz do nich! Jeśli szukasz transportu lub planujesz przeprowadzkę – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z Trans-Speed Przeprowadzki Siemianowice Śląskie, by poznać szczegóły współpracy.