Przeprowadzki Mysłowice

Kompleksowe usługi przeprowadzkowe i spedycyjne
Od 1996 roku specjalizujemy się w usługach kompleksowej organizacji przeprowadzek oraz transportu. Podejmujemy się zarówno zleceń prostych, jak i niestandardowych. Realizujemy:
– przeprowadzki domów i mieszkań,
– przeprowadzki firm, instytucji państwowych i organizacji (biur, sklepów, magazynów, hal, bibliotek, archiwów i
innych),
– transport przedmiotów drobnicowych i gabarytowych (mebli, sprzętów i urządzeń),
– transport specjalistyczny (pianin, fortepianów itp., sejfów, kas i szaf pancernych, szaf serwerowych i innych).

Kartony i materiały
Naszym Klientom oferujemy kartony przeprowadzkowe oraz materiały zabezpieczające – folia stretch, folia bąbelkowa, koce filcowe, tektura falista, taśma pakowa samoprzylepna, pasy transportowe z atestem. Bezpłatnie wypożyczamy plastikowe pojemniki transportowe!

Flota pojazdów i sprzęt
Flota pojazdów Trans-Speed Przeprowadzki Mysłowice obejmuje wysokiej klasy samochody dostawcze o zabudowie blaszanej, kontenerowej i pod plandeką (1,5 t i 3,5 t). Samochody wyposażone są w windę załadowczą, a także nawigację GPS i CB radio. Dla zapewnienia sprawnej organizacji przeprowadzki oraz maksymalnego bezpieczeństwa transportowanych przedmiotów, wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt do załadunku i wyładunku oraz transportowania, narzędzia do demontażu i montażu mebli i urządzeń oraz materiały zabezpieczające, m.in. atestowane pasy mocujące.
Dlaczego warto wybrać Trans-Speed Przeprowadzki Mysłowice?
Trans-Speed Przeprowadzki Mysłowice jest jedną z wiodących firm branży TSL na Śląsku. Nasza firma została doceniona przez Klientów instytucjonalnych i biznesowych oraz indywidualnych. Jesteśmy fachowcami, którzy znają się na swojej pracy i dostarczają Klientom kompleksowe usługi najwyższej jakości. Profesjonalizm i terminowość idą u nas w parze w bogatą ofertą i indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Doskonale rozumiejąc, jak wielkim wyzwaniem bywa przeprowadzka, staramy się zaoferować naszym Klientom jak najszersze wsparcie. Z naszej strony możecie Państwo liczyć nie tylko na solidne usługi, ale też na wszelką pomoc i uśmiech, który potrafi rozładować napięcie związane z organizacją przeprowadzki.

Od początku istnienia naszej firmy przyświecają nam takie cele, jak:
– elastyczna oferta i indywidualnie dopasowane rozwiązania oraz wsparcie w zakresie planowania przeprowadzki – proponujemy różne warianty współpracy z naszą firmą, które mogą obejmować takie usługi, jak: pakowanie mienia, demontaż oraz montaż wyposażenia, zniesienie mienia oraz wniesienie i rozlokowanie w nowym lokalu, załadunek i wyładunek samochodów, zabezpieczenie mienia na czas transportu, transport, prace porządkowe oraz wywóz odpadów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji;
– usługi w wielu lokalizacjach – oferujemy transport oraz przeprowadzki lokalne (Śląsk), krajowe na terenie całej Polski oraz międzynarodowe (wszystkie kraje UE);
12
– profesjonalna, kompetentna i terminowa obsługa;
– atrakcyjne ceny.

Gwarantujemy ubezpieczenie mienia – posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OCP. Chcesz dowiedzieć się więcej lub poznać szczegóły oferty?

Skontaktuj się z nami!